Завантаження. Зачекайте
А Б В Г Д :: Ж З :: І Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П Р :: С Т :: У :: Ф Х Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
А :: Б В Г Д :: Ж З І Й К :: Л М Н :: О П :: Р :: С Т У :: Ф Х :: Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Мітки імет індапамід індапрес , іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол , аміксин амбросан антифлу , віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс еуфілін , зілт , кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування
Хімічні лікарські засоби
Фізіотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP