Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б В :: Г Д Ж З :: І :: Й К Л :: М :: Н :: О П :: Р С Т :: У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

А :: Б :: В Г :: Д :: Ж :: З І Й К Л М Н О П Р С Т У :: Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

Мітки імет індапамід , індапрес іринотекан абікса абістан авандія авандамет агапурин альбендазол , аміксин амбросан , антифлу віс-нол , вісмут , вазокор ворміл гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Ваші переваги:
Фізіотерапія

Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962) Ще щось

SITE-MAP