Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б :: В :: Г :: Д Ж З :: І Й К :: Л :: М Н О П :: Р :: С Т :: У Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В :: Г Д Ж :: З І :: Й :: К :: Л М Н :: О П :: Р :: С :: Т У Ф :: Х Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо

імет , індапамід індапрес , іринотекан абікса абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування Ваші переваги:
Гомеопатія Фізіотерапія Архіви

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962) Ще щось

SITE-MAP