Завантаження. Зачекайте
А Б :: В :: Г :: Д Ж З :: І :: Й :: К Л :: М :: Н :: О П Р :: С Т :: У Ф Х :: Ц :: Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В :: Г Д Ж З І Й К :: Л М :: Н :: О :: П :: Р С Т :: У Ф :: Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо
імет індапамід індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин альбендазол аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут вазокор ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин
Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Гомеопатія Фізіотерапія

Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевта

SITE-MAP