А :: Б В :: Г Д Ж З :: І Й :: К Л М Н :: О :: П :: Р С Т У :: Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В Г :: Д :: Ж :: З І :: Й :: К :: Л М Н О :: П :: Р С Т У Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо імет , індапамід індапрес , іринотекан абікса абістан , авандія , авандамет агапурин альбендазол , аміксин амбросан , антифлу , віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування

Хімічні лікарські засоби
Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щосьSITE-MAP