А Б В :: Г :: Д Ж З І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П Р :: С Т :: У :: Ф Х Ц :: Ч Ш Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г :: Д :: Ж З :: І :: Й :: К Л М Н О П Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

Мітки

імет індапамід , індапрес , іринотекан абікса , абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол , аміксин амбросан антифлу віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Фітотерапія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962) Ще щось

SITE-MAP