Завантаження. Зачекайте
А :: Б В Г :: Д :: Ж :: З :: І Й :: К :: Л :: М Н :: О :: П :: Р С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В Г :: Д :: Ж :: З :: І Й :: К Л :: М Н О П Р С :: Т :: У :: Ф Х Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Дещо

імет , індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор ворміл , гіприл гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол метформін , німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Опитування
Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевта

SITE-MAP