А :: Б :: В Г Д Ж З І :: Й К :: Л М :: Н О :: П Р :: С Т :: У Ф Х Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В Г :: Д Ж :: З І Й :: К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш :: Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
Мітки імет , індапамід , індапрес , іринотекан , абікса абістан , авандія , авандамет агапурин альбендазол , аміксин амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол метформін , німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962) Ще щосьSITE-MAP