Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж З І Й :: К :: Л :: М Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц Ч Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

А Б В Г :: Д Ж З :: І Й К Л :: М Н :: О :: П Р С Т :: У Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Дещо
імет індапамід індапрес іринотекан абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин амбросан , антифлу , віс-нол вісмут , вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс еуфілін зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Хімічні лікарські засоби
Гомеопатія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP