Завантаження. Зачекайте А Б :: В Г :: Д Ж З І :: Й :: К :: Л М :: Н :: О П Р С Т У Ф :: Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
А :: Б В Г Д Ж :: З І Й :: К :: Л М :: Н О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Мітки

імет , індапамід , індапрес , іринотекан абікса , абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол , аміксин амбросан антифлу , віс-нол вісмут вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин
Фітотерапія Гомеопатія Фізіотерапія

Архіви

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)