А :: Б В Г Д :: Ж :: З І :: Й :: К Л М Н :: О П :: Р :: С Т :: У Ф Х Ц :: Ч Ш :: Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г :: Д Ж З :: І Й :: К :: Л :: М Н О :: П Р :: С :: Т У Ф :: Х Ц Ч Ш :: Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо

імет індапамід індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія авандамет агапурин , альбендазол аміксин амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт , кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування
Фітотерапія

Ще щось

SITE-MAP