Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й К Л М Н О :: П Р :: С Т :: У :: Ф Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
А Б :: В :: Г Д :: Ж :: З :: І Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П Р :: С Т :: У Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок. Мітки імет індапамід , індапрес іринотекан абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин амбросан антифлу віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс еуфілін зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування Ваші переваги:
Фітотерапія

Фізіотерапія

Архіви

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP