Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б В Г :: Д Ж :: З :: І :: Й :: К Л :: М Н О :: П Р :: С Т :: У Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин , альбендазол , аміксин амбросан , антифлу віс-нол вісмут , вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Опитування Ваші переваги:
Фітотерапія
Фізіотерапія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP