Завантаження. Зачекайте Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів А Б :: В :: Г Д Ж З :: І Й К Л М :: Н О П :: Р С Т У :: Ф Х Ц Ч Ш Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту. Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К Л М Н О :: П Р С :: Т У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
імет , індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол вісмут вазокор , ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування

Хімічні лікарські засоби Фітотерапія Гомеопатія
Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962) Ще щосьSITE-MAP