Завантаження. Зачекайте
Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б :: В Г Д :: Ж :: З :: І Й :: К :: Л :: М Н О :: П :: Р :: С Т :: У :: Ф Х Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В :: Г Д Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л М :: Н :: О П Р С :: Т :: У Ф Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
імет , індапамід , індапрес , іринотекан абікса абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол , аміксин , амбросан антифлу , віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Опитування Гомеопатія

SITE-MAP