Завантаження. Зачекайте
А Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І Й К :: Л М Н :: О П :: Р С Т У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г Д :: Ж :: З :: І Й :: К Л :: М Н :: О :: П :: Р :: С Т :: У Ф :: Х Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

імет , індапамід , індапрес , іринотекан абікса , абістан авандія , авандамет агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Хімічні лікарські засоби

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось

SITE-MAP