А Б В :: Г :: Д :: Ж З :: І Й :: К Л :: М Н О П :: Р :: С Т :: У Ф Х Ц Ч Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В Г :: Д :: Ж З :: І Й К Л М Н О П :: Р :: С Т :: У Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

імет індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу , віс-нол вісмут вазокор ворміл , гіприл гентаміцин дженагра еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування

Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фітотерапія Гомеопатія Фізіотерапія Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962) Ще щось

SITE-MAP