Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В Г :: Д :: Ж :: З І Й :: К :: Л М Н :: О П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Дещо

Мітки

імет , індапамід індапрес іринотекан абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин альбендазол , аміксин амбросан антифлу віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування

Хімічні лікарські засоби Фітотерапія
Гомеопатія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP