Завантаження. Зачекайте
Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б :: В Г Д :: Ж :: З І :: Й К :: Л М Н :: О :: П :: Р :: С Т :: У :: Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах. А :: Б В Г Д :: Ж З :: І :: Й К Л :: М Н :: О П :: Р :: С Т :: У Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Мітки імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан , авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс , еуфілін , зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин
Опитування
Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія Фізіотерапія
Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)