А :: Б В Г Д :: Ж :: З І Й К Л М Н О :: П Р С Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А Б В Г :: Д :: Ж З :: І Й :: К Л М Н О П Р С Т :: У :: Ф Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо
імет індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан , авандія авандамет , агапурин , альбендазол аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Опитування Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Гомеопатія
Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось

SITE-MAP