Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г :: Д :: Ж З І Й К Л М Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У Ф Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан , авандія , авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан антифлу , віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби Фітотерапія
Фізіотерапія

SITE-MAP