А Б В :: Г Д Ж :: З :: І Й К :: Л М Н :: О П :: Р С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В :: Г :: Д Ж :: З :: І Й :: К Л М Н :: О :: П Р :: С Т У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

імет , індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування


SITE-MAP