Завантаження. Зачекайте
А Б :: В :: Г Д Ж З І :: Й К :: Л М Н О П :: Р С Т :: У Ф Х Ц Ч Ш :: Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

імет індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин , альбендазол , аміксин амбросан антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт , кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги:
Гомеопатія

Фізіотерапія

Архіви

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щось Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевта


SITE-MAP