Завантаження. Зачекайте
А Б :: В Г Д Ж З І Й :: К Л :: М :: Н О :: П Р С Т :: У :: Ф :: Х Ц Ч Ш Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
А Б В :: Г :: Д Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л М Н :: О :: П :: Р С :: Т У :: Ф Х Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо

імет , індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія авандамет , агапурин , альбендазол аміксин амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Гомеопатія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP