Завантаження. Зачекайте
А :: Б В :: Г Д :: Ж :: З :: І :: Й К Л М :: Н :: О П Р С :: Т :: У Ф Х :: Ц Ч Ш :: Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В :: Г :: Д Ж З :: І Й :: К Л М Н :: О П Р :: С Т У :: Ф :: Х Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Дещо
Мітки імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування
Гомеопатія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевта

SITE-MAP